APOTHECIUM

Powrót do listy artykułów

Super moce dzięki NONI FOR WOMEN AV

Super moce dzięki NONI FOR WOMEN AV

Kobieta wchodząc w okres menopauzy, zaczyna nowy etap życia. Staje się inną kobietą, ale nadal pozostaje kobietą, bo kobiecości nie mierzy się ani za pomocą centymetra ani ilością kartek wyrywanych z kalendarza.

Menopauza w życiu kobiety kończy czas rodzenia dzieci, ale po menopauzie czeka nas średnio 30 lat życia i ten czas dzięki NONI FOR WOMEN AV może być najlepszym okresem w życiu każdej z nas.
 
Dlaczego kobiety potrzebują tego produktu? Potrzebują, by zatrzymać supermoce jakie dają kobiecie estrogeny. 

Za sprawą tych supermocy młoda kobieta, nazwijmy ją Panią Krysią, bez problemu godzi pracę zawodową z rolą żony, partnerki i perfekcyjnej pani domu. 

Kiedy Krysia rodzi dzieci, odnajduje się w roli pracującej mamy, kochanki i strażniczki domowego ogniska; pierze, sprząta, gotuje, organizuje, słucha i rozwiązuje konflikty. Jak ona to ze sobą godzi?
 
Krysia żyje w estrogenowej chmurze i tak mija kolejnych 20 lat jej życia aż do momentu, gdy poziom wytwarzanych estrogenów powoli spada i Krysia traci supermoce.
 
Krysia dostrzega skutki upływającego czasu: niechciane fałdki i działanie grawitacji Widzi, że zmarszczki mimiczne nie znikają, gdy przestaje się uśmiechać, a pizza zjedzona wieczorem powoduje niestrawność. Później jest tylko gorzej, bo Krysia przechodzi menopauzę i metamorfozę.

Krysia staje się innym człowiekiem. Nie może spać, ma uderzenia gorąca, poci się, jest zmęczona, rozdrażniona, traci zainteresowanie seksem i nic jej się nie chce. Krysia tyje, jej sylwetka zaczyna przypominać jabłko, bo tłuszcz odkłada głównie się w okolicy brzucha. Na twarzy pojawia się owłosienie, za to włosów na głowie ubywa. Ale najgroźniejsze zmiany, których Krysia nie widzi zachodzą we wnętrzu jej organizmu i mogą zakończyć np.: depresją, zawałem, rakiem piersi.
 
Każda kobieta chciałaby wierzyć, że nigdy nie będzie bohaterką tej historyjki. Niestety menopauza jest nieunikniona, ale jej przykrych objawów nie musimy doświadczać, pod warunkiem, że uda nam się zapanować nad szaleństwem hormonów.

Jak się do przygotować do tej zmiany? Logika podpowiada, by dostarczyć organizmowi tego czego mu brakuje, czyli estrogenów w postaci NONI FOR WOMEN AV.
W produkcie najważniejszy jest synergizm czyli wspólne działanie 6 komponentów.

Składniki aktywne NONI FOR WOMEN AV (30 ml): koncentrat z owoców granatu, Noni, koniczyny łąkowej, mniszka lekarskiego, Saw palmetto (boczni piłkowanej, pluskwicy groniastej.

Dzięki nim NONI FOR WOMEN AV wpływa korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu kobiety, począwszy od łagodzenia objawów menopauzy, po zmniejszenie ryzyka chorób układu krążenia, układu nerwowego, osteoporozy, raka piersi i procesów starzenia.

Dawkowanie: 30 ml dziennie przed posiłkiem, najlepiej rano.


mgr Grażyna Cieślik
Konsultant naukowy APOTHECIUM

 
Powrót do listy artykułów

Proszę czekać, trwa ładowanie danych…