STARLIFE

Zpět na seznam článků

CHITOSAN STAR

CHITOSAN STAR

Vláknina pro snížení hladiny cholesterolu a redukci hmotnosti.

Každý z nás ve skrytu duše doufá, že někdo někdy objeví nějakou zázračnou pilulku, která by z nás „vyprala“ tuk. Ona existuje! Ale zázračná není. Je to jednoduše jiný druh rozpustné vlákniny, která účinkuje jako silný magnet na tuk a jiné vysoce kalorické látky vytvářející tuk v zažívacím traktu. Chitosan je vláknina, která má možnost stát se nejbezpečnější a nejefektivnější cestou úbytku na váze a podpory zdraví, která kdy byla dosud objevena. Chitosan je vlákninou super „lapající“ tuky, budoucností a snem dietářů pro úbytek na váze.

Chitosan může vázat polovinu až dvě třetiny vysokokalorické stravy, kterou pojídáme.

Ideálně bychom měli zařadit do naší stravy potraviny bohaté na vlákniny, snížit příjem tuků a nezapomínat na vitaminové a minerální doplňky. A také bychom neměli zapomínat cvičit. Denně bychom měli uvažovat o tom, jak zmírnit naši míru stresu. Avšak, pokud nemůžeme tento dokonalý životní styl změnit, víme jak můžeme od nynějška žít bez výčitek svědomí. CHITOSAN STAR je osvědčený bezpečný a účinný prostředek k regulaci příjmu tuku ve stravě a jiných vysokokalorických substancí s dalšími zdraví podporujícími účinky. CHITOSAN STAR rozhodně není zamýšlen jako prostředek, který by umožňoval hladce přestát následky nedostatečné sebekázně. Je zapotřebí, aby si každý, kdo se rozhodne pro tento produkt, uvědomil nutnost sebekontroly, bez níž se jeho užívání stává pověstným „litím vody do děravého hrnce“. Chitosan je významným pomocníkem jedině tam, kde člověk zapojil i svou vůli. Výborně podporuje a povzbuzuje, nemůže však nahradit vlastní úsilí.

CHITOSAN STAR je 95% chitosanový vlákninový doplněk, který má přirozenou vazební schopnost pro tuk a cholesterol v zažívacím traktu.

Jedná se o první výrobek určený specificky k zadržení tuků a cholesterolu z požité potravy a jejich následnému vyloučení z organismu. Tímto účinkem snižuje kalorickou hodnotu potravy, tukové látky udržuje v želatinozní formě, která pak snadno prochází zažívacím ústrojím a zlepšuje činnost tlustého střeva. Chitosan dokáže navázat tuk až do osminásobku své specifické váhy a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků, na rozdíl od léčiv určených pro snížení cholesterolu. CHITOSAN STAR je dokonalý přírodní doplněk řady programů regulace tělesné hmotnosti pro snížení hladiny cholesterolu.


 
Zpět na seznam článků

Počkejte prosím na nahrání dat…