APOTHECIUM

Späť na zoznam článkov

CHITOSAN STAR

CHITOSAN STARVláknina pre zníženie hladiny cholesterolu a redukciu hmotnosti
Každý z nás v kútiku duše dúfa, že niekto niekedy objaví nejakú zázračnú tabletku, ktorá by z nás „vyprala“ tuk. Ona existuje! Ale zázračná nie je. Je to jednoducho iný druh rozpustnej vlákniny, ktorá účinkuje ako silný magnet na tuk a iné vysoko kalorické látky, ktoré vytvárajú tuk v tráviacom trakte.

Chitosan môže viazať polovicu až dve tretiny vysokokalorickej stravy, ktorú konzumujeme.

Chitosan je vlaknina, ktorá má možnosť stať sa najbezpečnejšou a najefektívnejšou cestou k úbytku na váhe a podporu zdravia, ktorá bola doteraz objavená. Chitosan je vláknina, ktorá super „zachytáva“ tuky je budúcnosťou a snom diabetikov pre úbytok na váhe.
Ideálne by sme mali zaradiť do našej stravy potraviny bohaté na vlákniny, znížiť príjem tukov a nezabúdať na vitamínové a minerálne doplnky. A tiež by sme nemali zabúdať cvičiť. Denne by sme mali uvažovať
o tom, ako zmierniť náš stres. Avšak pokiaľ nemôžeme tento dokonalý životný štýl zmeniť, vieme ako môžeme od teraz žiť bez výčitiek svedomia.
CHITOSAN STAR je osvedčený, bezpečný a účinný prostriedok pre reguláciu príjmu tukov v strave a iných vysokokalorických substancií s ďalšími účinkami podporujúcimi zdravie.
CHITOSAN STAR rozhodne nie je zamýšľaný ako prostriedok, ktorý by umožňoval hladko prestáť následky nedostatočnej sebakázne.Je potrebné, aby si každý, kto sa rozhodne pre tento produkt uvedomil dôležitosť sebakontroly, bez nej sa jeho užívanie stáva povestným „liatím vody do deravého hrnca“.
Chitosan je významným pomocníkom jedine tam, kde človek zapojil aj svoju vôľu. Výborne podporuje a povzbudzuje, nemôže však nahradiť vlastné úsilie.

CHITOSAN STAR je 95 % chitosanový vlákninový doplnok, ktorý ma prirodzenú schopnosť viazať tuk a cholesterol v tráviacom trakte. Ide o prvý výrobok určený špecificky k zadržiavaniu tukov a cholesterolu zo skonzumovanej potravy a ich následné vylúčenie z organizmu. Týmto účinkom znižuje kalorickú hodnotu potravy, tukové látky udržiava v želatínovej forme, ktorá potom ľahko prechádza tráviacim ústrojenstvom a zlepšuje činnosť hrubého čreva. Chitosan dokáže naviazať až do 8 násobku svojej špecifickej váhy a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, na rozdiel od liečiv určených pre zníženie cholesterolu. Chitosan je dokonalý prírodný doplnok rady programov regulácie telesnej hmotnosti pre zníženie hladiny cholesterolu. 
Späť na zoznam článkov

Počkajte prosím na nahranie dát…